wtorek, 2 lutego 2016

Kolorowa czapka

Hej!
Co prawda do wiosny już niedaleko, ale z naszym klimatem nigdy nic nie wiadomo. Wcale się nie zdziwię, jak w marcu huknie śniegiem. Dlatego wychodzę z założenia, że czapek nigdy dość i warto mieć ich kilka.
W sobotę na fb pokazywałam Wam moje zakupy i była tam bardzo kolorowa włóczka Himalaya Padisah Classic Shades (70% akryl, 30% wełna). Kiedy spojrzałam na nią w pasmanterii, od razu wiedziałam, że zrobię z niej czapkę. I tak powstała najbardziej kolorowa czapka w mojej karierze:


Czapkę szydełkowałam tym sposobem (jak zwykle), użyłam szydełka 4mm. Co do samej włóczki, to bardzo przyjemnie mi się z nią pracowało. Nigdy wcześniej jej nie miałam, ale bardzo chętnie nabyłabym kolejne motki :D

Jak Wam się podoba czapka? Robiłyście już coś z tej włóczki? :D

8 komentarzy:

 1. Czapusia wyszła super i energetycznie, w sam raz na jeszcze chyba zimową porę. Od samego patrzenia robi się cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne kolorki !!! Extra !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Energetyczna Czapula :) Fantastyczna :)
  Robiłam - właśnie opisałam wrażenia u siebie.zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super czapka!
  Ja też mam czapkę z tej włóczki ale zrobiłam ją na drutach. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jedyny jej minus jest taki, że lekko podgryza. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna czapka a kolorystyka napawająca optymizmem ;) Oby do wiosny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna tęczowa czapka od razu poprawia humor :) Idealna na koniec zimy.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialna, tylko zdecydowanie przy niej trzeba uważać na resztę, którą się zakłada, żeby nie razić po oczach biednych przechodniów. xD

  OdpowiedzUsuń