poniedziałek, 2 maja 2016

Mini stolik piknikowy DIY

Hej!
Zawsze zazdrościłam mojej Mamie ogrodowego pieńka, na którym mogła sobie postawić kawę. Pieniek to super sprawa, ale tylko wtedy, kiedy stoi w jednym miejscu. Ciąganie go po całym podwórku nie wchodzi w grę. Z pomocą przyszedł mi jednak Pinterest, na którym wypatrzyłam fajny mini stoliczek piknikowy. Pogmerałam w moich drewienkach, wyciągnęłam nogę ze szpikulcem (z którą nie wiedziałam, co zrobić) i zrobiłam mini przenośny stolik.
W kawałku drewna wywierciłam otwór, w który wkleiłam szpikulec. Kiedy całość, wyschła, deseczkę pomalowałam bejcą. Noga z drugiej strony też ma szpikulec, więc stolik można wbić w dowolne miejsce.
Dzięki temu nie muszę stawiać kubków na ziemi :D
Nie wiem dlaczego, ale ten mój wytwór mega mnie rozśmieszył (to chyba przez te szpikulce :D). Ale jakby nie patrzeć, zrobiłam rzecz szalenie przydatną :D
Co myślicie o takim stoliku? I jak tam Wasze Majówki? :D

5 komentarzy:

 1. Podziwiam Cię bo mnie praca z drewnem jakoś tak przeraża :)
  Stolik wygląda bardzo ładnie. My też będziemy mieć w tym roku stolik w ogrodzie ale większy bo planujemy jeść latem obiady przed domem.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że to kwietnik:) Jak na kawę, to jeszcze lepiej!!! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł, przydałby mi się podczas prac ogródkowych - idę pielić w kwiatkach a na takim stoliczku stoi kawka; idę kawałek dalej a kawa za mną :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry pomysł:) Przydałby mi się taki przenośny stolik kawowy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przydatny stoliczek, świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń