sobota, 11 kwietnia 2015

Inspiracje #1 | Bloki kreatywne z Biedronki

Hej!
Tym razem zapraszam na post z różnymi inspiracjami na kolejne wyrobki. Niektóre mogą wydać się oczywiste, ale czasem człowiek potrzebuje pomysłów do działania. Dzisiaj garść filmików :)

Lampa, poduszka, ramka na zdjęcia
Wiem, że to nic odkrywczego smyrać mazakiem po tkaninie, ale takie esy-floresy mega mi się podobają. Muszę wypróbować i stworzyć własne dzieła =)

Sposób na ścianę
Podoba mi się pomysł z szablonami, dzięki takim motywom można ożywić nieco zwykłą ścianę. Do tego jest to dość prosty i niedrogi sposób na dekorację :)

Łączenie motywów szydełkowych
Przydatny filmik, z którego można dowiedzieć się, jak co połączyć =)

Jajo w czapce
Co prawda Wielkanoc już minęła, ale takie czapeczki na pewno się przydadzą, by nieco ożywić stół.

Bransoletka przyjaźni
Pamiętam, jak bransoletki przyjaźni były w modzie. Nie umiałam takich robić, ale dostałam kiedyś jedną od koleżanki. Ten sposób jest nieco inny niż ten klasyczny, a do tego prostszy. Może komuś się przyda :)

Na koniec chcę Wam jeszcze pokazać bloki kreatywne, które można dostać w Biedronkach. Kosztują 8 złotych i jest sporo różnych wariantów to wyboru. Ja wybrałam motyw łowicki oraz czerń i biel. W każdym bloku są 2 komplety naklejek-literek, motywy do wycinania, oraz arkusze papieru (w gramaturze 170 g oraz 80g).
 Blok czerń i biel:Blok z motywami łowickimi:Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę robić z nich różne cuda :)

1 komentarz:

  1. Kurcze... Ciągle poluję na te bloki i ciągle nie mogę upolować, bo albo nie ma w moich okolicznych biedronkach albo są ale zawsze wszystko jest wykupione zanim się pojawię. Zła jestem o to, bo już tyle miesięcy próbuję... Ech... Zazdroszczę udanych łowów!

    OdpowiedzUsuń