czwartek, 28 lipca 2016

Stemple z Pepco

Hej!
Pozostajemy w temacie stempli! Co prawda mam kilka postów na zupełnie inne tematy, ale pomyślałam, że przyjrzymy się nowości z Pepco. W tym sklepie pojawiło się kilka całkiem fajnych duperelek szkolnych, w tym zestaw dwunastu pieczątek za 10 zł.
Pewnie zauważyliście, że uwielbiam różnego rodzaju stemple i namiętnie je kupuję. No cóż, nic nie poradzę, że bardzo mi się przydają :)
W tym zestawie znajdziemy po dwa stemple z napisem fun, love, z kokardką, ptakiem, prezentem i serduchem. Tak jak w przypadku zestawu z KIKa, kolor obudowy odpowiada kolorowi tuszu.
A tutaj możecie zobaczyć, jak to prezentuje się na kartce. Trzeba pamiętać, by nie dusić stempli, bo inaczej tusz się rozpływa, co zresztą możecie tutaj obejrzeć. No i u mnie trafił się jeden napis, który jest inaczej przyczepiony :D
No i cóż, będę szaleć i stemplować kolejne papierki :D Chyba najbardziej lubię pieczętować kartki w kalendarzu, no ale przydadzą się do innych tworków :D
Też lubicie stemple? :D

6 komentarzy:

 1. Kiedy kupiłaś te stempelki? Bo właśnie na coś takiego poluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Są świetne i ja muszę się wybrać, to może uda mi się jeszcze je upolować :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam te stempelki, ale miałam wątpliwości czy je kupić, teraz widzę że są całkiem fajne:-D Dziękuję i pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam ani jednego stempelka :)
  Jestem natomiast zachwycona takimi z motywami kwiatowymi :)

  OdpowiedzUsuń