piątek, 22 stycznia 2016

Jak się nie ma, co się lubi...

Hej!
Dzisiaj chcę Wam pokazać fragment mojego domu. Całość nie jest wykończona, dlatego tylko kawałek :) Póki co rządzi u mnie mieszanka różnych dziwnych rzeczy. Póki nie wykończymy góry, w salono-sypialnio-pracowni będzie mieszanka mebli i dodatków różnego rodzaju. Najważniejsze jednak, że nie musimy się tułać po stancjach, płacić wielkich pieniędzy za wynajem i mieszkać z krzykliwymi ludźmi :)
Cieszę się, że na ścianie w końcu pojawiła się półka, która jest prezentem od naszego fachmana. W sumie oddał nam sporo rzeczy, których szkoda mu było wyrzucić. Półka jest drewniana i prezentuje się całkiem nieźle:

Półka zawisła obok szaro-białego regału z odzysku, nad etażerką z włóczkami:

Na razie poukładałam część książek, które posiadam. Niestety, cała biblioteczka nie zmieści się ani na półce, ani w pokoju :( Muszę poczekać, aż wykończę górę i wtedy wszystko przywiozę :) Oprócz skromnego zbioru książek, ustawiłam wazon-akwarium ze świecą oraz obrazek, który znalazłam w domu:

Nie miałam pojęcia, co zrobić z tym wiankiem, więc też wylądował na półce. Postawiłam też świecznik, który mam już od kilku dobrych lat:

Na samej górze postawiłam listownik z Pepco:

Na ścianie nad komodą zawisł w końcu obrazek z Empiku :)

A na ścianie w przedpokoju obrazek z Pepco:

Co myślicie o mieszance różnych rzeczy w domu? :)
Miłego weekendu :)

6 komentarzy:

 1. Ja kiedyś musiałam mieć wszystko idealnie dobrane, ale od jakiegoś czasu zauważyłam, że często z pozoru zupełnie nie pasujące do siebie rzeczy dają fantastyczny efekt. Dom jest dla nas i to my mamy się dobrze czuć w otoczeniu przedmiotów, które nam odpowiadają. Miłego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się podoba. Ja bardzo lubię mieszać style, uwielbiam eklektyzm. Masz bardzo fajną kolekcję różnych bibelotów. Półka prezentuje się bardzo fajnie, jak dla mnie ma charakter boho :)
  Miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życie jest różnorodne :) i to widać w domu :) nie mam nic przeciwko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię takie nagromadzenie różnych bibelotów:) Wygląda naprawdę fajnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, te rzeczy z Pepco "urządzone" wyglądają bardzo fajnie najbardziej przykuły moją uwagę. Nigdy nie widziałam w nich inspiracji oglądając je na półkach sklepowych, ale listownik chyba sobie kupię. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiedziałam, że takie fajne obrazki mają w pepeco :)

  OdpowiedzUsuń