niedziela, 16 września 2018

Zamontuj Wymontuj Wyremontuj - Naprawa szpilek

Hej!
Jakiś czas temu nabyłam w lumpeksie szpilki New Look za 1 zł. Zwykłe, z odkrytą piętą, na niezbyt wysokim obcasie.
Obejrzałam je dokładnie w sklepie. Od razu rzuciły mi się w oczy ubytki, do tego były dla mnie nieco za małe. Mimo wszystko postanowiłam je kupić z myślą, żeby poćwiczyć sobie naprawianie takiego obuwia. Pomyślałam też, że rozmiar będzie dobry na moją Mamę.
Kiedy buciki leżały sobie czekając na swoją przeróbkę, zamówiłam na Allegro Szpachlę do skóry Renoskór. Już od dawna chciałam ją wypróbować, ale nie miałam na czym :D Trafiła się więc super okazja.
Metamorfozę zaczęłam od wyczyszczenia butów. To jest zawsze podstawa po zakupach w lumpeksie - umyć/wyprać/wyczyścić. Następnie, zgodnie z instrukcją, nałożyłam szpachlę. Buty nie wyglądały zachęcająco, ale czekało mnie jeszcze malowanie :D
Poprosiłam Mamę, żeby z palety kolorów Renoskór wybrała sobie kolor dla siebie. Padło na niebieski i taki też kolor zamówiłam.
Kiedy szpachla wyschła, zeszlifowałam ją nieco i przystąpiłam do malowania. Nałożyłam kilka warstw i malowałam cierpliwie. W końcu efekt był zadowalający i tak oto prezentują się szpilki:
Mam nadzieję, że Mama będzie zadowolona :D
A Wam jak się podobają? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz