piątek, 11 maja 2018

Dżinsowa kurtka z naszywkami

Hej!
Dzisiaj chcę Wam pokazać mój nieskończony projekt, który od kilku miesięcy jest w trakcie tworzenia. Na początku planowałam pokazanie tej kurtki już po skończeniu, ale nie wiem, kiedy to się stanie :D
Bardzo długo chciałam kurtkę z naszywkami i haftami, ale tanie rzeczy to to nie są. Dlatego wiedziałam, że muszę sobie taką zrobić :D Nie chciałam kupować kurtki w sklepie, bo to też sporo kosztuje. Na szczęście znalazłam taką kurtkę w lumpeksie - zapłaciłam za nią ok.10 złotych. Na początku naszyłam z tyłu jedną różę i wsadziłam kurtkę do szafy, by "nabrała mocy prawnej" :D W końcu jednak zabrałam się za przyszywanie naszywek i haftowanie. Po paru sesjach z igłą kurtka wyglądała tak:
Nie dałam sobie określonej ilości czasu na skończenie tego projektu, bo nie chciałam dziabać w stresie. Czasem mam tak, że dłubię przy kurtce całymi dniami, a czasami nie dotykam jej przez kilkanaście dni. Ale jeśli już haftuję/doszywam element, nie zostawiam tego do skończenia na kolejny dzień. Dzięki temu mogę nosić kurtkę. Tak prezentuje się na chwilę obecną:
Większość naszywek pochodzi z Aliexpress, natomiast ananasy, arbuziki i jednorożec są z gumek z Pepco. Różowa taśma z pomponami również jest z Aliexpress. Jeżeli chodzi o hafty - jest to improwizacja i spontan ;)
Docelowo kurtka ma być kolorowa na maksa, więc zajmie mi jeszcze chwilę skończenie jej :D
Jak Wam się podobają takie kurtki? :)

3 komentarze:

  1. Bardzo fajne graficzne zmiany na blogu :) Mam starą kurtkę jeansową którą bardzo lubię i chętnie bym też coś na nią naszyła. Twoja prezentuje się super !
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już teraz wygląda świetnie! A storna w nowej odsłonie też pięknie się prezentuje :).

    OdpowiedzUsuń