środa, 2 sierpnia 2017

Czarno biała makatka

Hej!
W ramach ćwiczeń postanowiłam zrobić jedną makatkę na zamówienie. Na razie tworzę proste wzory, nie kombinuję, za to zużywam resztki włóczek, co mnie niezmiernie cieszy. Jest to też fajna odskocznia od szydełka, bo akurat totalnie nie mam weny by coś podziergać. Pocieszam się jednak tym, że pewnego dnia uderzą mi do głowy super pomysły na szydełko i będę tworzyć jak oszalała :)
Czarno biała makatka powstała dla wyjątkowej osoby, którą znam właściwie od urodzenia. Mój przyjaciel (tak, przyjaźń damsko-męska istnieje i nie trzeba tu nikomu współczuć, że to tylko "friendzone" :P) zna mnie na wylot, dużo razem przeżyliśmy i w sumie to jesteśmy dość podobni. Cieszę się, że mieszkamy blisko siebie i w każdej chwili możemy się spotkać.
No więc mój przyjaciel wysłał mi inspirację i na jej podstawie miałam zrobić makatkę. Oto i inspira:
Akurat takiej wielkiej palety barw nie miałam w kolekcji włóczek, ale znalazł się biały, jakieś szarości no i czerń. Przystąpiłam do pracy i w końcu dzisiaj skończyłam makatkę. Powiem szczerze, że najlepiej tka mi się w weekendy, bo niestety praca wysysa ze mnie kreatywność. A makatkę przyszło mi kończyć na tygodniu, ale w końcu się udało :)
Pracę wykończyłam wyjątkowym patykiem. Dla większości ten element wygląda jak zwykły kij, ale przywiozłam go z mojej wycieczki znad Buga. Pochodzę z terenów przygranicznych, nad Bugiem bywałam na rowerowych wycieczkach z przyjacielem. To były czasy! :) Swoją drogą jeśli będziecie mieć okazję być w Gminie Terespol, to koniecznie skorzystajcie i wybierzcie się na spacer nad Bugiem.
Jak Wam się podoba? :)

5 komentarzy:

 1. Makatki ostatnio rządzą. A Twoja jest stylowa i tajemnicza !
  Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna świetna makatka i fajna paleta kolorów jako wzór , twój przyjaciel będzie zachwycony z takiego prezentu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie mi się bardzo podobają, ale ta jest taka genialnie prosta a za razem bardzo elegancka. Świetna!

  OdpowiedzUsuń